Tnij to2! Cut IT

Tnij to2! Cut IT

Kategoria: Gry Logiczne

Logiczne cięcia w udanym wydaniu! Musisz w taki sposób poprzecinać dostępne elementy, żeby kwadrat spadł prosto na zieloną belkę. Będzie trzeba nieźle się zastanowić, jak do tego doprowadzić!The Wok Point & Click

The Wok Point & Click

Kategoria: Gry Logiczne

Zabawa typu point&click. Dawno temu, w odległej krainie z nieba spadł dar. Lud zamieszkujący tamtejsze tereny nie wiedział co to jest, jednak uznał rzecz za godną czczenia jako prezent od samego Stwórcy. Niestety, nie byli jedyną rasą, która wiedziała, że dar jest potężny... Twoim zadaniem jest odzyskać go z powrotem. Sterowanie za pomocą myszki.

Traffic Policeman

Traffic Policeman

Kategoria: Gry Logiczne

Kolejna odsłona gry w której sterujemy ruchem drogowym tak, aby nie doprowadzić do żadnej kolizji pojazdów. Tym razem jednak zamiast sygnalizacji świetlnej ruchem drogowym steruje policjant, któremu musimy w tym pomóc. Sterowanie za pomocą myszki.

Zabawa Dynamitem

Zabawa Dynamitem

Kategoria: Gry Logiczne

Za pomocą ładunków wybuchowych zniszcz budynki w taki sposób, aby ludki znajdujące się na planszy zostały ranne.

Gry Logiczne takie darmowe gry online niesamowicie wciągaja. Zdecydowanie to jedne z najlepszych rodzajow gier ostatnich lat. Gry Logiczne online za darmo. Generalnie wyspy dzielą się na kontynentalne i oceaniczne, przy czym podział ten nie jest całkowicie precyzyjny, co może prowadzić do niewłaściwego ich zaszeregowania.