Nowe gry | Najpopularniejsze gry | Najlepsze gry | Gry Kasyno

Darmowe super gry online


Wrak Rodriguez

Wrak Rodriguez

Kategoria: Gry Bitewne

Uliczna bijatyka osadzona w niedalekiej przyszłości, w której biorą udział oczywiście wojownicze roboty. Jednym z nich przyjdzie Ci zatem pokierować, także bierz się do gry, pora skopać parę blaszanych tyłków! Robot Rodriguez jest wściekły i już nie może się powstrzymać od zemsty. Zobacz co potrafi w walce z innymi robotami! Przemierzaj przez niebezpieczne plansze i pokonaj wszystkich napotkanych wrogów. Instrukcja gry: S to uderzenie szablą, A uderzenie pięścią. Kombinacja strzałki w prawo (kliknięcie 2x) z S to płaski ruch szablą. Strzałka w prawo (podwójny klik) i A to stanie się na chwilę niewidocznym. Strzałka w dół (kliknięcie 2x) i A powoduje wyrzucenie specjalnych walecznych kul. Kliknięcie na A kiedy stoisz blisko przy wrogu spowoduje wybicie go na pewną odległość.

Ninja chomik konta roboty

Ninja chomik konta roboty

Kategoria: Gry Bitewne

Wskazuj za pomocą myszki ninja chomikowi miejsce ataku i wyeliminuj wrogie roboty.

Super Smash Flash 2

Super Smash Flash 2

Kategoria: Gry Bitewne

Szalona bijatyka, w której ścierają się najpopularniejsze postacie z gier Nintendo i nie tylko. Do wyboru mamy wielu azjatyckich herosów miedzy innymi z Naruto, Dragon Ball Z, Super Mario Bross oraz innych wspaniałych anime. UWAGA! Gra długo się wczytuję(~ 10min) więc prosimy o cierpliwość.

Xiao Xiao Electricman 2

Xiao Xiao Electricman 2

Kategoria: Gry Bitewne

Walczymy naelektryzowanym szkieletem ludka z komputerowymi przeciwnikami. Oprócz podstawowych chwytów i uderzeń mamy też do dyspozycji specjalne, odbywajšce się w spowolnieniu kombosy. Zużywajš one baterię, która z czasem ulega regeneracji. Poruszamy się klawiszami bocznych strzałek. Strzałka w dół odpowiada za przeskoczenie na rękach. Uderzenie pięœciš wykonujemy klawiszem A, kopnięcie S, zaœ wyrzucenie przeciwnika w górę D. Te same czynnoœci możemy wykonać w spowolnieniu (slow motion), odpowiednio: Q, W, E.

Gry Bitewne takie darmowe gry online niesamowicie wciągaja. Zdecydowanie to jedne z najlepszych rodzajow gier ostatnich lat. Gry Bitewne online za darmo. Generalnie wyspy dzielą się na kontynentalne i oceaniczne, przy czym podział ten nie jest całkowicie precyzyjny, co może prowadzić do niewłaściwego ich zaszeregowania.

Super Gry Bitewne

Det finns ännu inget innehåll på denna sidan.